Що ми знаємо про черевному пресі? Корисні поради для новачків

Спортивні медики давно вивчають питання впливу фізичних вправ на прес. В цілому, загальноприйнята думка схиляється на користь даної вправи. Але як показує практика, не всі види вправ для преса, корисні, а навіть одне і те ж вправу по-різному діє на людину. Дослідження порталу https://sunduk-pub.kiev.ua виявили, що часто справа не в самому вправа, а в генетичній схильності людини.

Що ми знаємо про черевному пресі? Корисні поради для новачків

З’ясуємо, які саме наслідки для людини, несуть вправи для преса?

Одним з важливих позитивних результатів є зміцнення м’язового корсета в поперековому вузлі і як наслідок поліпшення стану хребта. Це важливий аспект, так як зміцнення м’язів преса, дозволяє людині уникнути серйозних травм при падіннях і дуже різких рухах. Добре розвинений прес підтримує і зміцнює хребет. Згинання м’язів преса сприяє надходженню поживних речовин в диски хребта. Регулярні навантаження в області шлунково-кишкового тракту підвищують рівень тестостерону. Нормалізується робота кишечника і посилюється обмін речовин. У людини підвищується гнучкість і м’язова сила, так як при роботі преса включаються передні м’язи стегон, спини, сідниць і т. д. Розвиток м’язів черевного преса активізує кровообіг в області шлунково-кишкового тракту, прискорюючи обмін речовин.

В цілому робота по зміцненню м’язів живота приносить людині безперечну користь, і всі негативні наслідки виникають при неправильно підібраних або виконаних вправах. Основний помилка це виконання вправи, лежачи на жорсткому підлозі. В момент підйому ніг або тулуба відбувається сильний тиск на куприк і хребет. Скручування на підлозі, також може привести до травми. При підйомі ніг у висі на турніку, обов’язково стежте за навантаженням на поперек, вона не повинна прогинатися. Уважно поставтеся до вибору вправ та вивчіть рекомендації фахівців, щоб уникнути травм при тренуваннях преса.

Що ми знаємо про черевному пресі? Корисні поради для новачків

Від себе підкажу одне ефективне, на мій погляд, вправи на турніку. Робимо з вису підйом колін на рівень грудей, бажано під прямим кутом. Важливо відзначити, не можна опускати ноги внизу на повний віс, тобто перетинати вертикальну лінію, так як в цей момент відбувається розслаблення м’язів черевного преса і в результаті він вимикається. Виконувати можна по 12-14 разів і робити до 4 підходів. Цю вправу можна робити до 4 разів на тиждень. Ви побачите, як після 3 місяців занять зміцняться м’язи живота. У цій вправі прес навантажується весь і відразу. До речі, майте на увазі, що поняття верхнього і нижнього преса не існує.

І пам’ятайте, що одних вправ для створення рельєфу на животі не достатньо. Тренування повинні включати не тільки інші вправи, але правильне, здорове харчування.

Read Also

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *