День оселедця в Фінляндії

Без чого не може бути ні одного застілля? Правильно, ніякої оселедця. Існує думка, що оселедець – це спочатку делікатес росіян. Але це не так, за інформацією блогу https://promtek2000.com.ua/. Справжні прихильники та шанувальники цієї риби живуть у Фінляндії.

Щороку на початку жовтня всі шанувальники фінського делікатесу – оселедця приїздять у Хельсінкі на щорічний фестиваль балтійської оселедця, який триває кілька днів.

День оселедця в Фінляндії

На ринковій площі міста проводять ярмарок, куди у величезних кількостях привозять оселедець останнього улову цього року. Рибу можна спробувати як малосольну, так і солону і також з соусом і гірчицею і в маринаді.

Крім продуктів харчування, на ринку продають різні вироби, вовняний одяг та вибирають кращу мариновану оселедець на фестивалі.

Даний рибний ринок балтійської оселедця в Гельсінкі або, як його називають фіни, «Рибний ринок працює вже з 1743 року і має свою історію.

День оселедця в Фінляндії

На проведення ярмарку була видана ліцензія шведським королівським указом у Фінляндії відповідно до Туркуским мирним договором 1743 року. Ярмарок з роками стала важливою подією, що визначила ціни на солону і мариновану рибу по всій Фінляндії.

Read Also

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *